Kojinės

Kokybiškos moteriškos kojinės su originaliu užrašu „Man reikia vyno“! 

Kojinės pagamintos iš šukuotinės medvilnės, o jos savybės garantuoja ilgą naudojimą, produkto glotnumą, tekstūros vientisumą ir tvirtumą.

€5.00
Ar jums patinka saldžiosios vyšnios? Pasirinkite šias mielas kojines ir jūsų kojos atrodys tokios saldžios kaip vyšnia. Raudonų vyšnių uogos baltame fone atrodys tokios skanios ir mielos, kad norėsite, kad jos pradėtų sklisti į jūsų burną.
€9.00
Ar esate šunų mylėtojas? Jei taip, šios mielos ir linksmos kojinės su šuns žingsnių pėdsakais yra puiki dovana jums, jūsų draugei, mamai ar sesei!
€9.00
Ar esate roko muzikos gerbėjas? O galbūt jūs turite merginą, kuri myli punk roko muziką? Šios linksmos - naujoviškos „Punk Rock“ roko muzikos kojinės bus puiki dovana jai ar jam.
€9.00
Ar tau patinka gamta ir bitės? Jei taip, šios mielos ir linksmos moteriškos kojinės yra puiki bičių dovana jums!
Bitės puikios. Bitės yra sunkiausiai dirbantys padarai planetoje. Jie gamina mums puikų medų. Be to, bitės yra gyvybiškai svarbios gėlėms. Tai reiškia, kad jie padeda augti kitiems augalams! Štai kodėl mūsų spalvingos ir linksmos kojinės su puikiomis ir mielomis bitėmis būtų geriausias pasirinkimas kiekvienam darbščiam ir laimingam žmogui. Štai kodėl mes sukūrėme šias gražias kojines.
€9.00
Jūs ar jūsų draugas esate kavos mėgėjas? Jei taip -  tai šios „Coffee Lover“ kojinės yra skirtos jums.

Tai labai mielos ir linksmos kojinės, papuoštos kavos puodeliais ir kavos pupelėmis, kurios pavers jus laimingaos. Dėvėdami šias kojines visada norėsite, kad kas nors atneštų jums puodelį kvapnios kavos.
€9.00

Ar esate kačių mylėtojas? Jei taip, turite pasirinkti šias linksmas kojines su ryškiai rausvu fonu ir smagiais juodų kačių piešiniais. Kojinės „Black Cats“ moterims bus smagus puikus aksesuaras ar miela dovana. Nebijokite mito apie „nesėkmę“. Tai tik mitai. Beje, ar žinojai, kad JK ir JAV turi specialias dienas, tai vadinama „Juodosios katės diena“. Šiomis dienomis buvo siekiama paskatinti žmones įsivaikinti juodas kates. Dėl nesėkmingo mito juodosios katės iš prieglaudų išvežamos mažiausiai. Taigi pasiimkite šias juodas kates į namus.

€9.00
Jei jums patinka pingvinai ir mielos kojinės, šios juokingos moteriškos kojinės tiesiog  puikiai tinks jums!
Kodėl jums reikalingos juokingos kojinės su „Penguins“? Pingvinai yra žavingi ir tokie pasitempę. Jie kasdien dėvi kostiumus, tačiau nesirenka juodų nuobodžių kojinių. Jei jie nesirenka nuobodžių kojinių, kodėl jūs turėtumėte tokias pirkti. Pasirinkite linksmas „Penguins“ kojines.
€9.00
Rašyk
Skambink