Kaklo papuošalai

Unikalus, minimalistinis kaklo pakabukas su briaunuoto špinelio akmenukais ir nerūdijančio plieno grandinėle. Kaklo papuošalas supakuotas firminėje dėžutėje bus puiki dovana mamai, sesei, draugei ar mylimajai.

€19.00

Unikalus, minimalistinis kaklo vėrinys su upiniais perlais, hematito akmenukais ir auksuotomis detalėmis bei auksuota grandinėlė su Keshi perlu. Kaklo papuošalas supakuotas firminėje dėžutėje bus puiki dovana mamai, sesei, draugei ar mylimajai.

€33.00

Unikalus, minimalistinis kaklo pakabukas su upiniais perlais. Kaklo papuošalas supakuotas firminėje dėžutėje bus puiki dovana mamai, sesei, draugei ar mylimajai.

€19.00

Kaklo papuošalas su hematito akmenukais, barokiniu perlu ir kriauklių perlais. Išskirtinis ir unikalus papuošalas taps jūsų tobulo įvaizdžio dalimi. Pakabukas supakuotas firminėje dėžutėje bus puiki dovana mamai, sesei, draugei ar mylimajai.

€29.99

Ilgas pakabukas su kristalizuotu agato akmeniu, rožinio kvarco akmeniu, stiklo karoliukais ir kristalais. Išskirtinis ir unikalus papuošalas taps jūsų tobulo įvaizdžio dalimi. Pakabukas supakuotas firminėje dėžutėje bus puiki dovana mamai, sesei, draugei ar mylimajai.

€22.00

Minimalistinins trumpas kaklo vėrinys su aukso spalvos pakabuku. Vėrinys ant kaklo švelniai blizga, suteikia prabangos. Supakuota origalioje dėžutėje taps puikia dovana.

€21.00

Minimalistinins trumpas kaklo ir apyrankės rinkinys su širdele. Papuošalai švelniai blizgūs, suteikia prabangos. Komplektas supakuotas origalioje dėžutėje taps puikia dovana.

€33.00

Minimalistinins trumpas kaklo ir apyrankės rinkinys su karūna. Papuošalai švelniai blizgūs, suteikia prabangos. Komplektas supakuotas origalioje dėžutėje taps puikia dovana.

€33.00

Dviejų pakabukų rinkinys su perlais. Galima nešioti kartu arba atskirai. Supakuota autorės firminėje dėžutėje bus puiki dovana mamai, sesei, draugei ar mylimajai.

€21.00

IIlgas pakabukas su natūraliais akmenimis. Kubo formos avantiūrino akmuo, apvalus juodai sidabrinis hematito akmuo. Grandinėlė juodai žalios spalvos. Išskirtinis ir unikalus papuošalas taps jūsų tobulo įvaizdžio dalimi. Pakabukas supakuotas firminėje dėžutėje bus puiki dovana mamai, sesei, draugei ar mylimajai.

€18.00

Ilgas pakabukas su kristalizuotu agato akmeniu, hematitu, stiklo karoliukais ir kristalais. Išskirtinis ir unikalus papuošalas taps jūsų tobulo įvaizdžio dalimi. Pakabukas supakuotas firminėje dėžutėje bus puiki dovana mamai, sesei, draugei ar mylimajai.

€23.00

Unisex juodo akmens ir facetuoto onikso vėrinys su aukso spalvos hematito intarpais ir mediniu pakabuku.

€22.00
Rašyk
Skambink